Οι εκδηλώσεις μετατίθενται για τις 5 Σεπτεμβρίου στο Αγγελοχώρι (αύλειος χώρος πρώην δημαρχείου, ώρα έναρξης 21:00) και τις 7 Σεπτεμβρίου στον Κοπανό (κεντρική πλατεία ώρα έναρξης 21:00).
Μετατίθενται για αρχές Σεπτέμβρη οι συναυλίες με την "Μπάντα της Φλώρινας" σε Κοπανό και Αγγελοχώρι
![](https://i.pinimg.com/564x/5b/2d/2a/5b2d2abc8006dd8480ef7dae7d26104d.jpg)
Οι εκδηλώσεις μετατίθενται για τις 5 Σεπτεμβρίου στο Αγγελοχώρι (αύλειος χώρος πρώην δημαρχείου, ώρα έναρξης 21:00) και τις 7 Σεπτεμβρίου στον Κοπανό (κεντρική πλατεία ώρα έναρξης 21:00).