Ειδήσεις σε τίτλους

 

 

 
 

 

 

 
 
Τετάρτη, 21 Μαρτίου 2018 08:22

Σχολικοί αγώνες Στίβου Γυμνασίων – Λυκείων Ημαθίας

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Την Τρίτη 13-03-2018 διεξήχθησαν οι σχολικοί αγώνες   Στίβου Λυκείων Α’ Φάσης Ημαθίας   σχ.έτους 2017-18,καθώς και οι σχολικοί αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ στίβου Γυμνασίων Ημαθίας.

 Οι Αγώνες έγιναν στο ΔΑΚ Νάουσας. Σημείωσαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά στη συμμετοχή (συνολικά πήραν μέρος 360 μαθητές/τριες) και τις επιδόσεις των μαθητών. Χαρακτηριστικό είναι ότι 37 μαθητές-τριες προκρίθηκαν στην Β’ Φάση των Πανελληνίων Αγώνων Στίβου Λυκείου που θα διεξαχθεί στο Άργος Ορεστικό. Στους νικητές-τριες δόθηκαν διπλώματα συμμετοχής και  μετάλλια. Στην τελετή απονομής μεταλλίων και διπλωμάτων παρευρέθησαν και απένειμαν, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανός Δάγγας και ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής κ. Μπουζιώτας Κων/νος.

 

     Διακρίθηκαν οι εξής μαθητές-τριες:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΆΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ 13-03-2018

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΑΜΠΑΚΟ ΕΝΤΙΣΑΝ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

11μ.13εκ.

1ος

ΠΟΥΤΣΙ ΡΟΥΜΠΙΝ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

10μ.68εκ.

2ος

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10μ.15εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

10μ.44εκ.

ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

10μ.30εκ.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7μ.67εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

5μ54εκ.

1ος

ΑΤΑΝΑΣΟΦ ΜΑΡΙΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ

5μ54εκ.

2ος

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

5μ.20εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

4μ.70εκ.

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4μ.60εκ.

ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ/ΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

4μ.48εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ65εκ.

1ος

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

1μ.35εκ.

2ος

ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1μ.35εκ.

ΤΑΣΙΩΚΑ ΕΛΠΙΔΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

1μ.35εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

37μ.00εκ.

1ος

ΝΤΡΕΚΑ ΓΚΕΡΙ

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

36μ.62εκ.

2ος

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

30μ.70εκ.

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

33μ.86εκ.

ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

27μ70εκ.

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

26μ88εκ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

15''39

1ος

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

15''78

2ος

ΖΗΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

15''91

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ

12''94

ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

12''97

ΚΟΥΙΤΙΛΑ ΠΑΟΛΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

16''28

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

39''90

1ος

ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

44''53

2ος

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

45''35

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

47''90

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

48''65

ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

50''50

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2'52''

1ος

ΔΕΛΗΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3'05''

2ος

ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3'13''

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3'28''05

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3'34''05

ΚΟΥΤΣΙΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ

2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

4'36''

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΒΑΔΗΝ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΠΑΓΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

22'00''

1ος

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Αμανατίδης

Θεόφιλος

2ο ΓΕΛ Ημαθίας

11,60

1ος

2

Μαγαλιός

Κωνσταντίνος

ΓΕΛ Μακροχωρίου

11,65

2ος

3

Μπάμπος

Ζαφείριος

2ο ΓΕΛ Νάουσας

12,69

3ος

4

Αυτσής

Δημήτριος

ΓΕΛ Μακροχωρίου

13,59

4ος

5

Παππάς

Εμμανουήλ

1ο ΓΕΛ Βέροιας

13,69

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Μπέκας

Νικόλαος

4ο ΓΕΛ Βέροιας

23,10

1ος

2

Τουγγελίδης

Αλέξιος

1ο ΓΕΛ Νάουσας

24,08

2ος

3

Παρασχόπουλος

Κωνσταντίνος

ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής

24,71

3ος

4

Γιαννόπουλος

Κυριάκος

1ο ΓΕΛ Βέροιας

25,24

4ος

5

Ξυνάδας

Αριστοτέλης

2ο ΓΕΛ Βέροιας

26,36

5ος

6

Κελεσιδης

αναστασιος

Λ.Τ. Ειρηνούπολης

27,01

6ος

7

Πατρίκας

Νέστορας

1ο ΓΕΛ Βέροιας

27,53

7ος

8

Πατσιάς

Νικόλαος

Λ.Τ. Ειρηνούπολης

29,70

8ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Πασχούλας

Χριστόφορος

3ο ΓΕΛ Βέροιας

52,93

1ος

2

Κουσίδης

Άγγελος

1ο ΓΕΛ Νάουσας

59,45

2ος

3

Μανακούλης

Δημήτριος

1ο ΕΠΑΛ Βέροιας

1,01,28

3ος

4

Μησιαδης

Κων/νος

1ο ΓΕΛ Νάουσας

1,01,90

4ος

5

Κρομμύδας

Δημήτριος

1ο ΕΠΑΛ Βέροιας

1,06,00

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Βλάχος

Γεώργιος

4ο ΓΕΛ Βέροιας

2,04,90

1ος

2

Αμανατίδης

Στυλιανός

1ο ΓΕΛ Νάουσας

2,26,00

2ος

3

Λαζόπουλος

Παναγιώτης

5ο ΓΕΛ Βέροιας

2,30,00

3ος

4

Πετρακόπουλος

Βασίλειος

1ο ΓΕΛ Βέροιας

2,34,00

4ος

5

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Πρωτογέρης

Κωνσταντίνος

3ο ΓΕΛ Βέροιας

5,01

1ος

2

Βέργος

Τρύφων

Λ.Τ.Ειρηνούπολης

5,27

2ος

3

Δεμισκής

Γρηγόριος

ΓΕΛ Μακροχωρίου

5,32

3ος

4

Δουλκερίδης

Παύλος

Λ.Τ.Ειρηνούπολης

5,34

4ος

5

Παπαδόπουλος

Θεόδωρος

1ο ΓΕΛ Βέροιας

5,4

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Στεργίου

Αντώνιος

2ο ΓΕΛ Βέροιας

9,45

1ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Πετρίδης

Παναγιώτης

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

14,6

1ος

2

Σαραντινός

Σαράντης

2ο ΓΕΛ Νάουσας

15,8

2ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Πάντος

Θεόδωρος

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

60,01

1ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000 Μ.ΒΑΔΗΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Στανίτσας

Απόστολος

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

6,19

1ος

2

Αβραμίδης

Ιωάννης

3ο ΓΕΛ Βέροιας

6,12

2ος

3

Γκαλίτσιος

Θωμάς

1ο ΓΕΛ Βέροιας

5,45

3ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Φειδάντσης

Βασίλειος

2ο ΓΕΛ Νάουσας

13,36

1ος

2

Σαϊτίδης

Αντώνης

ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής

12,87

2ος

3

Ιωαννίδης

Γεώργιος

1ο ΓΕΛ Νάουσας

12,80

3ος

4

Λέκκας

Αθανάσιος

2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

11,18

4ος

5

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Εμμανουήλ

Αντώνιος

1ο ΕΠΑΛ Βέροιας

1,84

1ος

2

Δημητρόπουλος

Γεώργιος

3ο ΓΕΛ Βέροιας

1,50

2ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΧΡΥΣΙΚΟΣ

Νικόλαος

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

14,05

1ος

2

Μπαλτατζίδης

Κωνσταντίνος

Λ.Τ Ειρηνούπολης

11,16

2ος

3

Ταραμονλής

Βασίλειος

1ο ΓΕΛ Βέροιας

10,68

3ος

4

Πολυμενίδης

Κωνσταντίνος

ΓΕΛ Μακροχωρίου

10,61

4ος

5

Στεργιόπουλος

Θεόδωρος

ΓΕΛ Μακροχωρίου

10,24

5ος

6

Τζουμακάρης

Λιρόϊ-Λεωνίδας

2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

10,12

6ος

7

Δημητριάδης

Νικόλαος

ΕΠΑΛ Νάουσας

9,87

7ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Στεφανόπουλος

Αλέξανδρος-Δ.

1ο ΓΕΛ Βέροιας

34,20

1ος

2

Δήμου

Χρήστος

Λ.Τ. Ειρηνούπολης

33,00

2ος

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Μανέα

Μαριάννα

5ο ΓΕΛ Βέροιας

14,36

2

Καραγιουβάνη

Μαγδαληνή-Μαρία

1ο ΓΕΛ Βέροιας

15,35

3

Τουγγελίδου

Σοφία

1ο ΓΕΛ Νάουσας

15,60

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Στεφούδη

Ιωάννα

5ο ΓΕΛ Βέροιας

31,79

2

Τζουβάρα

Θεοδότα-Δέσποινα

1ο ΓΕΛ Βέροιας

33,16

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Ξυνάδα

Αλκμήνη

2ο ΓΕΛ Βέροιας

1,02,90

2

Κίρτσιου

Σοφία

5ο ΓΕΛ Βέροιας

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Ιωαννίδου

Ελένη

3ο ΓΕΛ Βέροιας

2,16

2

Λίγγου

Ελπίδα

2ο ΓΕΛ Νάουσας

2,28

3

Ναμπίτη

Μαρία-Ελισ.

1ο ΓΕΛ Νάουσας

2,41

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Μπιτέρνα

Χριστίνα

2ο ΓΕΛ Νάουσας

5,11

 
 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Λίγγου

Ευδοξία

2ο ΓΕΛ Νάουσας

69,2

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000 Μ.ΒΑΔΗΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Λογδανίδου

Νικολέτα

2ο ΓΕΛ Νάουσας

5,61

2

Αθανασάκη

Ρεβέκκα

3ο ΓΕΛ Βέροιας

5,30

3

Τζουβάρα

Θεοδότα-Δέσποινα

1ο ΓΕΛ Βέροιας

3,75

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Τριανταφυλλοπούλου

Φωτεινή

ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας

11,36

2

Νάτσου

Θωμαή

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

11,13

3

Μυλωνά

Ασημίνα

2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

10,85

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Μελιοπούλου

Γιαννούλα

1ο ΕΠΑΛ Βέροιας

1,63

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Σαϊτίδου

Σοφία

ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής

12,44

2

Μάκη

Κατερίνα

2ο ΓΕΛΝάουσας

10,89

3

Ρώσιου

Λυδία

1ο ΓΕΛ Νάουσας

9,09

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

Μπαγιώκα

Ιωάννα

2οΓΕΛ Αλεξάνδρειας

39,46

2

Χουτζοπούλου

Κυριακή

1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας

37,50

                     

 

       HΔ/ντρια Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας και Πρόεδρος της Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  κ. Αναστασία Ε. Μαυρίδου συγχαίρει τους νικητές μαθητές/τριες, όλους τους συμμετέχοντες μαθητές/τριες αλλά και τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής, κριτές και συνοδούς για τη θαυμάσια δουλειά τους. Ευχαριστεί τον Δήμο Νάουσας και ιδιαίτερα τον Αντιδήμαρχο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανό Δάγγα για την χορηγία   των μεταλλίων, κάνοντας ιδιαίτερη μνεία στην Ομάδα Φυσικής Αγωγής της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας και στην αρτιότητα της διοργάνωσης.

 

 

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η αναδημοσίευση, η αναπαραγωγή, ολική, μερική ή περιληπτική ή κατά παράφραση ή διασκευή απόδοση του περιεχομένου του παρόντος web site με οποιονδήποτε τρόπο, ηλεκτρονικό, μηχανικό, φωτοτυπικό,ηχογράφησης ή άλλο, χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.

Media Kit


click image to open (pdf)

 

Follow us on Twitter

prefix="og: http://ogp.me/ns# fb: http://ogp.me/ns/fb#"